Hizmetlerimiz

> Evden Eve Taşımacılık
> Şehirler Arası Taşımacılık
> Ofis Taşımacılığı
> Fabrika Taşımacılığı
> Mağaza Taşımacılığı
> Tekstil Taşımacılığı
> Ambalajlama
> Depolama
Neden Biz
Hasarsız Nakliye garantisi

Uzmanından demonte ve monte işlemleri

İşini iyi bilen kadro

Malın değerine göre Sigorta

Memnuniyetsizlik durumunda para iade garantisi

Koşulsuz müşteri memnuniyeti garantisi


 

 

Akaydın Nakliyat - ATAŞEHİR
Tel: 0216 573 98 27
Tel: 0216 612 16 98
Tel: 0216 573 83 40
Tel: 0212 211 23 82
Gsm: 0535 228 29 87
Gsm: 0535 313 91 79


Yetki Belgelerimiz
 
İller Arası Mesafeler

İl - İlçeleri Arası Mesafeler

 

 
  HAKKIMIZDA


AKAYDIN EVDEN EVE NAKLİYAT

   Firmamızın kökeni 52 yıllık bir geçmişe dayanmaktadır. Akaydın Evden Eve Nakliyat firması Evden Eve Nakliyat sektöründe kendi araçları ile hizmet vererek kısa zamanda sektörün bilinen firmaları arasında yerini almıştır.

Verdiği hizmet kalitesi ile sürekli sektöründeki konumunu yükselten Akaydın Nakliyat kurumsal müşterilerle deneyimi daha da arttırmıştır. Bir çok büyük firmanın nakliye hizmetini vermiş olan Akaydın Nakliyat işyeri taşımacılığı alanında da oldukça başarılı çalışmaların altına imza atmıştır. Referansları arasında Anadolu Hayat Emeklilik, İş Bankası, Birlik Sigorta, Nissan Otomotiv, Mass Pompa, Hotel Princes, Ziraat Bankası, Türk Telekom ve daha bir çok büyük firma bulunmaktadır.

Akaydın Nakliyat araç filosunu sürekli genişleterek kurumsal firmaların tercihi olmuştur. Sadece Türkiye illerine değil uluslararası nakliyat hizmeti de vermektedir. Verdiği hizmet kalitesi ile firma kısa zamanda kurumsal bir yapı haline ulaşmıştır.

Varılacak yer ne kadar uzak olursa olsun önceden planladığınız süreye kesinlikle uyarız, mesafeler bizim için önemsizdir. Eşyalarınızı evden eve, ülkeden ülkeye, kıtadan kıtaya taşıyabiliriz yegane gayemiz müşterilerimizin taleplerini yerine getirmektir,

Bize sadece taşıma isteğinizi iletiniz. Zamana uygun olarak değerli eşyalarınızın en iyi şekilde nasıl taşınacağını ve hangi yol ile sevk edileceğini size bildiririz. Becerikli elemanlarımız en elverişli ve en gelişmiş ambalajlama malzemesiyle eşyalarınızı paketler gümrük işlemleri için gerekli girişimlerde bulunur ve evinize sevk eder.
 

 

Akaydın Nakliyat Bir Kısım Araç Filomuz