HASTANE VE MEDİKAL TAŞIMACILIĞI

   Hastaneler; insanların sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmesi noktasında yardımcı olan önemli bir konuma sahip kurumlardır. Bu bakımdan çeşitli hastalıkların tedavisi için gerekli olan ekipmanlar, çeşitli aletler, ameliyat malzemeleri hastanelerde kullanılan eşyalar şeklinde değerlendirilmektedir.

    Bugün taşınma yalnızca ev, ofis gibi alanlarla sınırlı kalmamakta, gerektiği takdirde hastane, banka gibi yerlerinde yeni bir adrese taşınması söz konusu olmaktadır. Hastane ekipman taşımacılığı noktasında müşterilerine hizmet veren firmalar bulunmaktadır. Hastane taşımacılığı hassas bir konu olarak değerlendirilebilir ve özenli bir şekilde bu işlemin tamamlanması gerekmektedir. Hastane ekipman taşımacılığı hizmeti almak için bu konuda titiz bir araştırma yapılarak hizmet sunan şirketlerin araştırılması önerilmektedir. Taşınması zor yerlerden olan hastanelerde önemli Medikal cihazlardan yataklara, dolaplardan odalarda yer alan çeşitli eşyalara kadar birçok malzemenin hazırlanması durumu ortaya çıkmaktadır Medikal Taşımacılığı konusunda uzman ekibimiz bulunmaktadır

Hastane Ekipman ve Özel Klinik Taşımacılığı

    Hastane ekipman taşımacılığı hususunda hizmet almaya karar verildiğinde bu konuda gerekli önlemleri almak suretiyle başarılı bir taşıma işlemi gerçekleştirecek firmayla anlaşmak önemli bir nokta olarak görülmektedir. Hastanede bulunan eşyaların zarar görmeden yeni adrese götürülmesi gerekmektedir. Bugün gerek hastane ekipman taşımacılığı gerekse Özel Sağlık Klinik Taşımacılığı , şehirlerarası nakliyat gibi alanlarda taşıma hizmeti sunulmaktadır.

    Gelişen koşullar çerçevesinde bireylere sunulan hizmetlerinde çeşitliliği artmış, bir yerden başka bir adrese taşınma durumu oluştuğunda araştırma yapılarak firmalara ulaşılabilmektedir. Yalnızca taşıma için değil ayrıca eşya depolama konusunda da hizmet alınması mümkün olmaktadır.

Referanslar


  •  Marmara Üniversitesi Onkoloji Bölümü
  •  Kartal Eğitim Araştırma Genelş Arşiv Taşımacılığı
  •  Siyamin Ersek Kalp Damar Hastanesi Genel Arşiv Taşımacılığı


Hastane ve

Medikal Ekipman

Taşımacılığı...