SİGORTALI EVDEN EVE NAKLİYAT

" Akaydın Evden eve Nakliyat ile İstanbul'dan İzmir'e yapılan taşınma işlemi profesyonel elemanlarla güler yüzlü bir taşınma süreci yaşadım ,en ufak bir sorun bile yaşanmadı teşekkürler Akaydın Nakliyat ve Çalışanları "

" Onur Akın "

    Evden eve Nakliyat işlemleri herzaman meşekatli bir iş olarak belleğimize kazınmıştır.Halbuki Evden eve Nakliyat işleri profesyon nakliyat firmalarına bırakıldığı zaman zor bir iş olmaktan çıkar.Biz Akaydın Evden eve Nakliyat olarak Evden eve Nakliyat işlemnleriniz Profesyonel elemanlarla pratik bir şekilde taşınması yapılır ,Evden eve Nakliyat işlemleri eşyanın değerine göre Sigorta yapılır bu sayede oluşabilecek, hasar ve ya kzalara karşı koruma altına alınmış olur .Sigortalı Evden eve Nakliyat olarak Türkiye'nin heryerine eşyalarınız Sigorta ve Kasko kapsamı ile taşınmaktadır .

.

Sigortalı Ev Taşımanın Avantajları

    Evden eve Nakliyatta Sigoırta ve Kaskolu Taşımacılığın avantajları eşya güvenliği açısından çok önemli bir faktördür.Sigortalı Evden eve Nakliyat hizmeti veren firmalar ,eşyanın gerek taşınma esnasında gerekse araç içinde oluşabilecek hasarın karşılanması için yapılan bir teminattır . Akaydın Nakliyat ailesi olarak ;yıllardır eşya emtia sigortası taşınan müşterilere özel yapılmaktadır .

    Evden eve Nakliyat işlemleriniz muhakkak müşteri adı ,soyadı ve müşteri T.C numarasına yapılması gereklidir. Firmamız Türkiye'de bir ilk olan Eşya taşıma Kaskosu ile oluşabilecek en ufak hasarı bile karşılamaktadır .Sigorta kapsamının dışında kalan hasarlar için Eşya Taşıma Kaskosu yapılmaktadır.

Referanslar


  •    Onur Akın (istanbul İzmir Evden eve Nakliyat )
  •    Hayko Cepkin (İstanbul Aydın Evden eve Nakliyat )
  •    18 Mart Üniversitesi Üniversitesi Rektörlük (Çanakkale)


Sigortalı

Evden eve

Nakliyat...