Üniversite Organizasyon Taşımacılığı

.

Üniversite Tiyatro Taşımacılığı

" AkaydınNakliyat ve Depolama Hizmetleri Üniversiteler arası Tiyarto ve Sahne Gösteri organizasyonlarının Lojistik destek olarak Kurumsal firma ve Okullara Hizmet vermekteyiz "

.

    Akaydın Nakliyat Lojistik destek olarak her sektörde hizmet vermeye çalışıyuoruz ,Özellikle Üniversiteler ve Özel okulların Yaz Festivalleri olsun Tiyatro günleri olsun ,Konser vb. organizasyonlarda lojistik destek ve Teknik personellerle stant ve sahne kurumu işlemleri tarafımızca yapılmaktadır

.

Uluslar arası Tiyatro Şenlikleri Lojistik Destek

    Firmamız yıllardır Evden eve Nakliyat ve Depolama hizmetleri yaparak hizmet vermektedir . Kaurumsal taşınma işlemleri için firmamız aynı zamnanda tercih edilmektedir .Özellikle Vakıf Üniversiteleri ve Devlet Üniversitelerinin Stant ve Sahne taşımacılık işlemleri profesyonel anlamda yapılmaktadır . 23-28 Haziran 2019 Bilkent Theatre Days Uluslar arası gözterilerinin Nakliyat ve personel desteği sağlanmıştır.İstanbul Bilgi Üniversitesi Tiyarro Ekibi ve yöneticilerinin Ekipman ve Prsonel taşımacılığı firmamız tarafından yapılmıştır .

    Gençlik Festivalleri organizasyon taşımacılığı işlemleri Profesyonel ekiple yapılmaktadır .18 Mart Üniversitesi Hayko Cepkin Konserleri alt yapı ve stant işlemleri firmamız tarafından yapılmıştır.

Referanslar


  •    İstanbul Bilgi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
  •    Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi (Ankara)
  •    18 Mart Üniversitesi Üniversitesi Rektörlük (Çanakkale)


Üniversite ve

Organizasyon

Taşımacılığı...